Emocje w 13. kolejce spotkań ligi okręgowej: Wiatr Ludźmierz i Orkan Raba Wyżna triumfują

W serii 13. spotkań ligi okręgowej zanotowano niesamowite emocje, które dały zwycięstwo drużynie Wiatr Ludźmierz. Spotkanie to miało miejsce w Siekierczynie, gdzie lokalny zespół prowadził do 80. minuty meczu z wynikiem 2:0. Niemniej jednak, podopieczni Rafała Siuty zdołali w ciągu zaledwie 8 minut zdobyć aż trzy gole, co pozwoliło im odwrócić losy potyczki.

W innym emocjonującym starciu tej serii, rozegranym w Waksmundzie, Huragan mierzył się z liderem tabeli – Jordanem Jordanów. Mimo przewagi rywala, Huraganowi udało się uratować punkt dzięki remisowi 1:1, który osiągnął w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Podobnie jak w przypadku Huraganu, również Lubaniu Tylmanowa udało się zdobyć punkt za remis dzięki trafieniu w ostatnich sekundach konfrontacji z Krokusem Przyszowa.

Natomiast zawodnicy Zawratu Bukowina Tatrzańska mogą czuć niedosyt po spotkaniu w Jodłowniku, gdzie mimo początkowego dwubramkowego prowadzenia, ostatecznie musieli zadowolić się remisem z miejscowym zespołem.

Na koniec warto zwrócić uwagę na efektowne zwycięstwo Orkanu Raba Wyżna. Ta drużyna nie dała żadnych szans Babi Górze Lipnica Wielka i triumfowała aż 6:0, tym samym ciesząc się jednym z największych triumfów tej kolejki.