Piłkarskie zmagania w lidze kobiet: triumfy i porażki

W ostatnich rozgrywkach piłkarskich dla kobiet, Sokół Kolbuszowa Dolna nie zdołał uporać się z rezerwami Czarnych Sosnowiec. Nie udało im się zdobyć punktów w tym meczu. Inne drużyny, które doświadczyły goryczy przegranej, to ekipy z Gnojnicy oraz Leska. Tymczasem, na przekór przeciwnościom, zawodniczki z Jasła mogły cieszyć się ze zwycięstwa nad Olimpią.

Podczas pierwszej połowy spotkania między Sokół a rezerwami z Sosnowca, kolbuszowianki już traciły 0:4. Po przerwie udało im się strzelić dwa gole, jednak to nie wystarczyło, aby odwrócić losy meczu na swoją korzyść.

Spotkanie między drugim zespołem Czarnych Sosnowiec a Sokół Kolbuszowa Dolna zakończyło się wynikiem 7:2 na korzyść sosnowiczanek (po pierwszej połowie było 4:0). Bramki dla Czarnych zdobyły Milena Herok (8 minuta), Katarzyna Jaszek (12 minuta), Alicja Stolarczyk (20 minuta), Kinga Bieszczad (42 minuta), Julia Janczy (58 i 90 minuta) oraz Amelia Chmura (78 minuta). Dwie bramki dla Sokoła strzeliły zaś Nicola Kolisz (76 minuta) i Magdalena Paterak (81 minuta).