Emocjonujące zmagania młodych piłkarzy i piłkarek na turnieju w Ochotnicy Dolnej

Na boisku sportowym w Ochotnicy Dolnej, w sobotę toczyły się zaplanowane rozgrywki wśród graczy i graczek kategorii Żak i Orlik. Jednocześnie z tymi rozgrywkami, na Orliku znajdującym się przy Szkole Podstawowej Centrum im. Jana Pawła II miały miejsce mecze wśród dziewczyn. Następnie, w niedzielę turniej dobiegł końca dzięki finałowym potyczkom kategorii Młodzik. Całościowo, na przestrzeni tych dni, sportowy duch ogarnął blisko 270 młodych zawodników i zawodniczek.

Turniej dostarczył wiele emocji. Było to spotkanie pełne intensywnych, ciężko wywalczonych meczów, co niewątpliwie przekładało się na dużą ilość czasu spędzonego na boisku przez zawodników. Wszystko to odbywało się przy znakomitej oprawie, a pod koniec turnieju każdy uczestnik został uhonorowany odpowiednim udekorowaniem.

Szczególne podziękowania należą się trenerom za ich ciężką pracę, zawodnikom i zawodniczkom za ich pasję i zaangażowanie, jak również rodzicom za ich wsparcie. Zawdzięczamy również wiele instytucjom, takim jak Gmina Ochotnica Dolna, Ministerstwo Sportu i Turystyki, MikroGranty 2 oraz Orły Sportu, które wsparły nas finansowo.

Chcielibyśmy również podziękować Wójtowi Gminy Ochotnica, panu Tadeuszowi Królczykowi, za jego obecność oraz uroczyste wręczenie nagród podczas sobotnich rozgrywek.