Forma System – Świdnickie przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu rozbudowuje swoje możliwości produkcyjne

Firma Forma System, uznana producentka blatów kuchennych i łazienkowych z siedzibą w Świdnicy, może poszczycić się udziałem w licznych interesujących projektach. Niektóre z nich to prace przy Muzeum Czartoryskich w Krakowie czy modernizacja Dworca PKP w Łowiczu. Specjalizując się w produkcji detali z konglomeratu kwarcowego, ceramiki i granitu, firma stale dąży do rozwoju, realizując jednocześnie projekty niestandardowe.

Przedsiębiorstwo, chociaż znane jest przede wszystkim jako „specjalista od blatów”, nie zasypia gruszek w popiele i nieustannie poszukuje nowych możliwości ekspansji. W środę 29 listopada, firma oficjalnie zaprezentowała swoją najnowszą inwestycję – dodatkową halę magazynową. Dzięki tej ekspansji infrastrukturalnej, możliwości produkcyjne Forma System zostaną znacząco zwiększone. Ponadto klientom firmy zapewniono jeszcze szerszy wybór płyt.

Nowoczesna hala magazynowa została odebrana przez przedsiębiorstwo pod koniec października bieżącego roku. Prezentacja dla klientów i partnerów biznesowych firmy miała miejsce 29 listopada, co było kolejnym krokiem na drodze do dalszego rozwoju Forma System.