Sezon narciarski już się rozpoczął

W Bukowinie Tatrzańskiej mamy już prawdziwe mrozy. Oznacza to, że czas uruchomić stoki i wyciągi narciarskie. Wszyscy miłośnicy tego sportu mogą już odetchnąć z ulgą i zabrać się za to, co lubią najbardziej. Nie ma na co czekać.

W naszej strefie klimatycznej zima występuje tylko raz w roku, a i tak nie przez cały czas jej trwania możemy cieszyć się śniegiem. Dlatego właśnie Polacy chcą nacieszyć się tym białym puchem, kiedy tylko mogą. Jedną z form wyrazu zachwytu jest założenie nart na nogi i zjeżdżanie ze stoków. Czy w tym roku stoki będą tak samo oblegane jak rok temu?

Po co wyjeżdżać?

Wiele osób decydujących się na narciarskie szaleństwo wyjeżdża na przykład do Austrii, aby zobaczyć piękno Alp. Ale czy jest to konieczne? Naszemu tatrzańskiemu klimatowi nie brakuje niczego, aby wspaniale się bawić i cieszyć śniegiem.

Pamiętajmy też, że Tatry są atrakcyjne nie tylko w sezonie zimowym. Gdy już się skończą śniegi, to nadal mamy wiele możliwości w kwestii spędzania tam czasu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zaplanować wakacyjny wypad w góry.