Triumf Aleksandry Pudzisz z Zaskala: III Wicemiss Województwa Małopolskiego 2024

Aleksandra Pudzisz, pochodząca z urokliwego Zaskala, dołączyła do elitarnego grona najbardziej urodziwych dam z całego naszego regionu. Jej uroda została doceniona i uwieczniona podczas prestiżowego konkursu piękności – Miss Województwa Małopolskiego 2024.

Finale tego wydarzenia odbyło się w historycznym Krakowie, gdzie spośród 30 zdolnych i pięknych uczestniczek, Aleksandra zdobyła tytuł III Wicemiss Województwa Małopolskiego. Ciesząc się swoim sukcesem, dzieliła się swoimi odczuciami i marzeniami.

Sama Ola mówi: „Być finalistką Miss Województwa Małopolskiego to było moje ukryte pragnienie. Od zawsze fascynował mnie świat mody i marzyłam o karierze modelki. To wielka radość, że mogę teraz nazywać siebie Wicemiss Województwa Małopolskiego. Wcale nie spodziewałam się, że to właśnie ja stanę na podium wśród tylu przepięknych kobiet”.

Kontynuując, Aleksandra dziękuje bliskim za ich niewyczerpane wsparcie: „Niezmiernie wdzięczna jestem moim rodzicom, partnerowi i wszystkim bliskim za wsparcie, które mi ofiarowują. To była niesamowita duma, kiedy usłyszałam swoje imię w gronie TOP 10. To było już dla mnie wielkie wyróżnienie. Przyznam, że towarzyszyło mi niemałe napięcie przed finałem i chociaż nie udało mi się zrealizować wszystkiego tak jak planowałam, to wiem, że stres miał tu swój wpływ. Mam już pewne projekty związane z modelingiem na horyzoncie i liczę na ich realizację”