W Bukowinie Tatrzańskiej rozpoczyna się Międzynarodowa Konferencja "Zielona Rewolucja" skupiająca przemysł, naukę i politykę

Od nadchodzącego poniedziałku malownicza Bukowina Tatrzańska stanie się miejscem spotkania ekspertów z różnych dziedzin na Międzynarodowej Konferencji „Zielona Rewolucja”. Wydarzenie to, skupiające środowiska przemysłu, nauki i polityki, dedykowane jest tematyce odnawialnych źródeł energii (OZE).

Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatorów, konferencja ma na celu stworzenie platformy umożliwiającej efektywną wymianę wiedzy i doświadczeń. Łączy ona liderów branży, wybitnych naukowców oraz wpływowych decydentów politycznych. Udział w konferencji oznacza nie tylko możliwość zgłębienia najnowszych trendów i innowacji w sektorze OZE, ale również szansę na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych i zawodowych.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Bukovina w dniach od 3 do 6 czerwca. Organizatorem tego wydarzenia jest Izba Gospodarcza Urządzeń OZE.

W gronie zaproszonych panelistów znajdą się reprezentanci Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Instytutu Ochrony Środowiska-PIB, Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.